פרוייקטים ציבוריים

חברתינו מיתמחה ומעורבת בעבודות שיש וחיפוי בפרוייקטים ציבוריים רבים ברחבי הארץ כגון: אינטל, קרית גת, HP

מלון ממילא ירושלים, בית מיגדל פ"ת, מלון קרית ענבים, קניון באר שבע ועוד רבים אחרים.

מלון כרמים

במלון כרמים, מתמזגים הנופים ירוקים עם אוויר ההרים הצלול, ונמזגים יחד אל כוסות היין המשובח מכרמי האזור.
המלון, הממוקם במבואות ירושלים, מוקף מנזרים, יקבי בוטיק, מעיינות ושבילים נסתרים.

מלון ענבל

ענבל הממוקם בטבורה של ירושלים, טובל בתפאורה מפעימה שעוצבה על ידי ההיסטוריה והוא אחד ממלונות היוקרה המפוארים ביותר בעיר. במלון מגוון סוויטות וחדרים יוקרתיים המתאימים לכל סוגי הביקורים.מיקומו המושלם של המלון הוא שער אולטימטיבי לכל רחבי העיר, אשר ממנו תוכלו לצאת לחקור את סודותיה הקסומים של ירושלים ולחוות אותה במלוא עצמתה.

הבינתחומי הרצליה

מטרת הבינתחומי הרצליה הינה להכשיר את מנהיגות העתיד של מדינת ישראל, באמצעות השכלה בינתחומית, המשלבת ידע תיאורטי מעמיק עם הכשרה מעשית, ובהנחיית סגל מרצים וחוקרים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם ובישראל.. מאז הקמתו, הצליח הבינתחומי הרצליה להיות חלוץ בתחומים רבים ולהוביל מהפכה במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל, שאת עקבותיה ניתן לראות כיום במוסדות אקדמיים אחרים.

מלון פרימה

מלון פרימה לינק הממוקם במרכז פתח תקווה, בסמוך למרכז הרפואי רבין  ואזור העסקים והקניות, מציע מענה אידיאלי למחפשים חווית אירוח נעימה, נינוחה עם יחס אישי במיוחד, באווירה אינטימית ובתמורה הולמת. מתאים לשהייה באזור למטרה עסקית, אישית או לביקור בעל אופי רפואי, לשהייה קצרה או ארוכת טווח.
המלון המשתרע על פני קומות 14-19, מציע 119 חדרים מעוצבים, מרווחים, מפוארים ומפנקים ב 5 קטגוריות שונות. מגוון אולמות אירועים וכנסים וכן חדרי ישיבות המותאמים לתת מענה אידיאלי הן לאירוח עסקי והן לאירוע פרטי.

מלון ממילא

מלון ממילא ירושלים הוא מראה לאופייה של העיר היפה בעולם. יש בו את השילוב המדויק בין פיסות היסטוריה לתקוות העתיד, בין העתיק לחדשני, כשבמרכז עומדת חווית אירוח בלתי נשכחת, שיכולה לקרות רק כאן – במרכז שדרת אלרוב ממילא ההיסטורית, בואכה שער יפו ואל מול חומות העיר העתיקה ומגדל דוד. קסם ירושלמי.

עזריאלי פאלאס-דיור מוגן מודיעין

קבוצת עזריאלי, השיקה את קומפלקס הדיור המוגן PALACE" מודיעין". זהו בית הדיור המוגן הראשון אשר תוכנן והוקם מן היסוד על ידי קבוצת עזריאלי, והוא כולל 239 יחידות דיור ו-136 מיטות סיעודיות, בסטנדרט בינלאומי וברמה שטרם נראתה בישראל.

קומפלקס PALACE מודיעין תוכנן על ידי משרד התכנון הרי ואלה ברנד אדריכלים ונבנה כאייקון מגורים חדשני וייחודי לבני הגיל השלישי, ומהווה יצירה ארכיטקטונית פורצת דרך בתחום הדיור המוגן בישראל. המגיעים למודיעין יכולים לראות למרחוק את שני המבנים הגבוהים בפרויקט, מעוגלים וחסרי זווית, בני 7 ו-8 קומות, אשר נבנו על שטח של כ-11 דונם על פני כ-35,000 מ״ר בנוי עילי. זהו פרויקט הדיור המוגן הראשון בעיר מודיעין, שהיא מהצעירות שבערי ישראל. קבוצת עזריאלי רואה בו פרויקט דגל, ובהתאם השקיעה הקבוצה בפרויקט כ-390 מיליון שקלים.

בניין מגדל – פתח תקווה

פינת רחוב ז'בוטינסקי, בכניסה לאזור התעסוקה, מול מבנים קיימים של חברת מגדל ולצד חורשת איקליפטוס… שטחי החוץ במתחם ההנהלה החדש של חברת מגדל מגיבים למיקום הייחודי וקושרים את המבנים החדשים אל המרחב העירוני.

מוזמנים לקבוע אתנו פגישת ייעוץ:

* שדה חובה

מבין לקוחותינו:

אלקטרה
אשטרום
בוני התיכון
דניה סיבוס
חיים זקן
מנרב
תדהר
שפיר
דונה
גיא ודורון לוי
אשדר
אאורה
שיכון ובינוי
Afcon
סיון ביצוע
80רסקו
בי.ד.ברזאני
ועוד רבים אחרים